O nás

 
AVICENA- CHIRURGIE s.r.o. Na Struze 230/6, 110 00 Praha 1
Jednatel a odborný zástupce: doc. MUDr. Tomáš Honěk, CSc.
IČO: 28512219 IČZ: 01428000

Nestátní zdravotnické zařízení založil v roce 2009, doc. MUDr. Tomáš Honěk CSc. a doc. MUDr. Pavel Šebesta, CSc., kardiovaskulární chirurgové.

Ordinace využívá dokonalého diagnostického zázemí pro komplexní cévní vyšetření, součástí je i neurovaskulární poradna a poradna pro potápěče, která provádí ambulantní diagnostiku Foramen Ovale (PFO) pomocí transkraniální sonografie.

Kromě této problematiky se pracoviště se zaměřuje na ambulantní katetrizační operace rozvinutých křečových žil, které nejsou zdaleka jen kosmetickým problémem, ale závažným onemocněním. K tomu využívá nejmodernější endovenozní technologie.

Doc. MUDr. Tomáš Honěk, CSc.

Promoval na Karlově Univerzitě v roce 1974, pracoval V nemocnici U Milosrdných bratří na Františku, na chirurgickém odd. IKEM, v Dětském Kardiocentru v Motole, u prof. JF Starkav Hospital Great Ormond Street a AMI Harley Street Clinic v Londýně, v dětské nemocnici William Soller v Havaně, v nemocnici Vall de Hebron v Barceloně (prof. Marcos Murtra) a v Saudské Arabii v Harvard Medical Hospital , Jeddah. Od roku 1993 do 2003 byl primářem Oddělení srdeční chirurgie v Motole. V současné době pracuje v Kardiovaskulárním centru v Motole a je jednatelem AVICENA-chirurgie s.r.o. kde řídí cévní a chirurgickou ordinaci.

Doc. MUDr. Pavel Šebesta, CSc.

Promoval na Karlově Univerzitě v roce 1977, pracoval na chirurgickém oddělení v nemocnici v Turnově, v IKEM v Praze, u prof. Ochsnera New Orleans. Od roku 1990 do 2007 byl primářem kardiovaskulární chirurgie v Nemocnici Na Homolce. Působil rovněž v Jeddah, Saúdská Arábie a v současnosti působí jako cévní chirurg v Chemnitz v Německu.

Naše pracoviště má několik „poboček“ v Praze (Praha 1, Praha 4, Praha 6, Praha 8 )

Přednosti naší léčby

  • důraz kladen na radikalitu operace a dlouhodobý výsledek
  • optimální kosmetický efekt při využití endovenózních metod a kosmetické flebektomie
  • minimální bolestivost v průběhu operace i v pooperačním období
  • ambulantní zákrok v místním znecitlivění s odchodem domů bezprostředně po výkonu
  • rychlá rekonvalescence