Klinika

Klinika Sal
Všechny operační výkony provádíme na Rehabilitační klinice Malvazinky.
 
Rehabilitační klinika Malvazinky
U Malvazinky 5, 150 00 Praha 5

Operační sál A0avicena_cedule-01

Je umístěn v přízemí kliniky (projdete hlavním vchodem, do vestibulu, odbočíte vlevo a půjdete na konec chodby), uvidíte informativní ceduli.

Operace - kdy ?

Operujeme v režimu tzv. víkendové chirurgie.

 
08:00 – 16:00
So 08:00 – 16:00

Přístrojové vybavení

Laser Fotona Ultrazvukové přístroje
Fotona_2 venue2 prosound_c3cv

 

Jak se k nám dostanete – Rehabilitační klinika Malvazinky

Autem

  • A: z centra: jeďte směrem k Jiráskovu mostu, přejeďte Jiráskův most, jeďte ulicí V Botanice, dále ulicí Kartouzkou na semaforu odbočte vlevo do ulice Radlické,jeďte rovně po 500 m na semaforu zahněte vpravo do ulice Ostrovského a jeďte stále po hlavní do kopce ulicemi U Santošky, Na Václavce a za autobusovou zastávkou Václavka, zahněte vlevo do ulice U Klavírky jeďte rovně a po 200 m přijdete ke hlavnímu vchodu Rehabilitační kliniky Malvazinky, zde pohodlně zaparkujete.
  • B: z Prahy 8, 9: jeďte ulicí Libereckou a V Holešovičkách směrem do Tróje do tunelu Blanka, jeďte tunelovým komplexem Blanka, dále Strahovským tunelem a tunelem Mrázovka, poté prvním výjezdem z tunelu (směr ulice Radlická), na semaforu zahněte vlevo do ulice Radlická po 170 m, odbočte vlevo do ulice Bieblova, jeďte rovně nahoru a po 260 m odbočte vlevo do ulice Na Václavce, jeďte stále po hlavní do kopce ulicí Na Václavce a za autobusovou zastávkou Václavka, zahněte vlevo do ulice U Klavírky jeďte rovně a po 200 m přijdete ke hlavnímu vchodu Rehabilitační kliniky Malvazinky, zde
    pohodlně zaparkujete.

MHD

  • A: autobusem: jeďte autobusem č. 137, ze zastávky Anděl (metro B) do zastávky Václavka , jděte nahoru rovně ulicí Na Václavce po 80 m, zahněte vlevo do ulice U Klavírky, poté jděte rovně a po 200 m přijdete ke hlavnímu vchodu Rehabilitační kliniky Malvazinky. Nebo jeďte autobusem č. 137, ze zastávky Anděl (metro B do zastávky ) Malvazinky jděte zahněte poté vlevo do ulice U Smíchovského hřbitova po 170 m odbočte vlevo do ulice U Malvazinky, jděte rovně ulicí U Malvazinky a po 370 m přijdete ke hlavnímu vchodu Rehabilitační kliniky Malvazinky.